Formun Üstü

 

Hakkımızda

 

       1999 yılı itibariyle Fashion Kids Mağazaları ile Bebek, Çocuk ve Genç Giyim üzerine faaliyet gösteren firmamız, internet üzerinden sizlere daha da iyi hizmet vermek amacıyla 2019 yılında gogo.com.tr de yer alan GUGO Kids Fashion online mağazasını kurmuştur.

          Geniş renk, beden ve model yelpazemiz ile en az büyükler kadar modayı takip eden çocuklara hitap ediyoruz. Yılın her sezonuna uygun olarak satışa sunduğumuz en trend, birbirinden şık ve farklı tasarımdaki ürünleri siz değerli misafirlerimizin  beğenisine sunuyoruz.  Her zaman ilk hedefimiz, müşteri memnuniyeti ve doğru ürünü sizlerle buluşturmak olmuştur.

        Bu sebeple, sitemizde yer alan tüm ürünlerin sağlıklı, doğa dostu ve nitelikli olmasına dikkat ediyoruz. Sitemizde bulunan binlerce ürünü, çok titizlikle ve seçici davranarak eliyoruz. Güven-sağlık-nitelik anlamında standartları yüksek olan ürünler sitemizde yerini bularak, sizlere ulaşabilmektedir.

        Ayrıca kalitesi ve göz alıcı modelleri ile tüm dünyada tüketicilerin beğenisini kazanan ve tercihi olan MAYORAL ile birlikte  bir çok  yerli markaların çocuk giyim ürünlerine Fashion Kids mağazalarımızdan ve gugo.com.tr de yer alan GUGO Kids Fashion mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

       Hizmetinize bulunan mağazalarımızla 0-16 yaş tüm giyim ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız. Bizim için önemli olan, mağazalarımızdan yapacağınız alışveriş sonrası memnuniyetinizin devamıdır. Bu anlamda, satış sonrası devam eden desteği ilke edinmiş bulunmaktayız. 

 

     Saygılarımızla

 

 

 

Alipaşa Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:9/129 Orion Alışveriş Merkezi

 

Tekirdağ / ÇORLU

TÜRKİYE

Tel:+90 282 673 72 74

[email protected]